BETPAS502 CASİNO FİRMALARI

Nisan 27, 2021 1

Vitor Hugo i Trabzonspor jep një shembull me personalitetin e tij si dhe performancën e tij në fushë. Në minutën e 86-të të ndeshjes Rizespor, Hugo, i cili mori një karton të kuq nga kartoni i dytë i verdhë sapo bëri një faull taktik ndaj Michalak, u largua nga fusha pa kundërshtuar gjyqtarin Cüneyt Çakır. BETPAS YAZI DEVAMI…