BETPAS502 CASİNO OYUNLARI

Nisan 27, 2021 0

Altınordu, Eskişehirspor After defeating 6-3, ES ES was relegated 6 weeks before the end of the league. After the match, the coaches evaluated the match. Altınordu Technical Director Hüseyin Eroğlu said that they are happy for their win, Eskişehirspor Technical Director Cengiz Seçsev emphasized that they will return to the leagues desired by their fans. BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS502 CASİNO FİRMALARI

Nisan 27, 2021 1

Vitor Hugo i Trabzonspor jep një shembull me personalitetin e tij si dhe performancën e tij në fushë. Në minutën e 86-të të ndeshjes Rizespor, Hugo, i cili mori një karton të kuq nga kartoni i dytë i verdhë sapo bëri një faull taktik ndaj Michalak, u largua nga fusha pa kundërshtuar gjyqtarin Cüneyt Çakır. BETPAS YAZI DEVAMI…