BETPAS502 ÖNERİ SİTE

Nisan 27, 2021 0

Eskişehirspor started a series against Tuzlaspor and closed the first half of the match with a 2-1 result, in which they had a 1-0 advantage, but when we could not prevent the opponent’s 4 goals in the second half, we lost 5-2. In Eskişehirspor, which put pressure on the defense of Tuzlaspor in the 15th BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS502 CASİNO FİRMALARI

Nisan 27, 2021 2

Vitor Hugo i Trabzonspor jep një shembull me personalitetin e tij si dhe performancën e tij në fushë. Në minutën e 86-të të ndeshjes Rizespor, Hugo, i cili mori një karton të kuq nga kartoni i dytë i verdhë sapo bëri një faull taktik ndaj Michalak, u largua nga fusha pa kundërshtuar gjyqtarin Cüneyt Çakır. BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS502 CANLI BAHİS ŞİRKET İSİMLERİ

Nisan 27, 2021 0

Eskişehirspor lost 5-0 to GZT Giresunspor, which he hosted at home in the 29th week of the TFF 1st League. Speaking to press members after the match, Eskişehirspor Technical Officer Cengiz Seçsev said, “We thought the match would be difficult. We are preparing under difficult conditions. We are trying to prepare a staff under these BETPAS YAZI DEVAMI…