SUPERTOTOBET701 ÜST DÜZEY SİTE

Betpas Giriş

Az elmúlt években Törökország az egyes sportágakban elért sikereit “különleges sportolóink” ettiriliyor folytatta.

Női válogatottunk első helyezést ért el a VIRTUS fedett atlétikai Európa-bajnokságon.

Törökország a Nantes-i Speciális Sportolók Sportszövetségének nyilatkozata szerint Muhsine városában a bajnokság utolsó napján a 200 méteres női Gezer és a magasugrás Fatma Drops arany ezüstérme a férfiaknál Oguz 3 ezer méter Törökország bronzérmet szerzett.

TÖRÖKORSZÁG 13 ÉRMÉK

Így a török ​​bajnokság 6 arany, 5 ezüst és 2 bronz és összesen 13 éremmel végzett, éremmel együtt.

A törökországi VIRTUS atlétikai fedett pályás Európa-bajnokság Európa bajnoka lett – Video

Betpas Kayıt

A NŐK NEMZETI CSAPATA EURÓPAI Bajnoksággá válik

A női válogatott 32 ponttal gyűjtött csapatként jutott be az Európa-bajnokságba.

Esra Bayrakot a bajnokság legjobb női sportolójának választották.

“ISTIKLÁLIS ANTHEMÜNK 100. ÉVÉBEN BEMUTATÓK VAGYUNK”

Ensar Kurt, a válogatott csoportjának vezetője elmondta, hogy büszkék arra, hogy hatszor adták elő a török ​​himnuszt a bajnokságban, és azt mondta: “Szerencsére Franciaországban sikerült az elfogadás századik évfordulóján Török Himnuszunk. Különleges sportolóink ​​rekordot is döntöttek azzal, hogy 13 érmet nyertek a bajnokságban. Szeretnék köszönetet mondani Bünyamin Bozgeyiknek, a Spor Toto Szervezet elnökének. “ használta a kifejezéseket.