Betpas Güncel Adres Bilgilendirme!
Betpas Giriş adresi Betpas589 olarak aktiftir! Güncel Giriş adresine Girmek isteyenler Betpas589.com üzerinden Giriş yapabilirler.


BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Supertotobet Para Çekme


Betpas Giriş

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN

Türkiye pazarındaki en güvenilir ve en süratli para çekim hizmetini üyelerine sunan Supertotobet, üyelerine ister banka havalesi ister ecopayz isterseler de neteller yöntemi üstünden para çekim imkanı vermektedir. Üstelik bu yöntemlerin hepsinde süratli ve güvenilir bir hizmet elde eden Supertotobet, yalnız 15 dakika içinde üyelerin para çekim hizmeti sağlamasına olanak vermektedir.

Alttaki yazı üstünde tüm okuyucular Supertotobet para çekme şekilleri hakkında pek fazlaca bilgiye ulaşabilmektedir.

 


Banka havalesi ile para çekimi: şekilleri içinde üyelerin en fazlaca tercih etmiş olduğu para çekim yöntemi banka havalesi ile para çekim yöntemidir. Banka havalesi ile para çekim yönteminin bu kadar fazlaca tercih edilmesinin en önemli sebepleri içinde, yöntemin süratli ve güvenilir bir halde siteden para çekimi sağlanmasından meydana gelmektedir. Türkiye’deki tüm bankalara para çekimi sağlayabilen bir sisteme haiz olan Supertotobet, bu yöntemle üyelerin maksimum 15 dakika içinde para çekim işlemlerini tamamlamaktadır. Banka havalesi yöntemi ile para çekmek isteyen kullananların minimum 200 TL’lik para çekim talebi vermesi gerekmektedir.

Betpas Kayıt

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN

Ecopayz ile para çekimi: Dünyada en fazlaca tercih edilen e-cüzdan sistemi olan ecopayz ile sitesinde para çekim sağlanabilmektedir. Üyelerin bu yöntem üstünden para çekebilmesi için siteye de ecopayz yöntemini kullanarak para yatırmış olması gerekmektedir. Bu kuralı elde eden tüm kullanıcılar ecopayz yöntemi ile siteden parasını çekebilmektedir. Ecopayz yöntemi ile para çekmek isteyen kullananların minimum 100 TL para çekim talebi vermesi gerekmektedir. Bu yöntem ile meydana getirilen çekimler 10 dakika ila 20 dakika içinde tamamlanmaktadır.

Neteller ile para çekimi: Neteller e-cüzdan sistemi ile de üyeler Supertotobet bahis sitesinden para çekebilmektedir. Bu yöntem ile para çekmenin tek kuralı siteye de aynı yöntem ile para yatırmış olmaktan geçmektedir. Neteller yöntemi ile üyeler en geç 20 dakika içinde Supertotobet’te bulunan paralarını Neteller hesaplarına geçirebilmektedir. Ek olarak bu yöntemle para çekimi icra eden kullanıcılar minimum 200 TL çekim talebi vermek zorundadır.

 

Betpas Bonus

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN


İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: