SULTANBET648 CANLI CASİNO SİTELERİ

Betpas Giriş

Në Beşiktaş, i cili mundi Başakşehir 3-2 në Superligë, Valentin Rosier ndau.

Mbrojtësi i djathtë francez iu përgjigj ashpër kritikave të kartonit të verdhë.

“Ne jemi shqiponjë, ne jemi gjueti”

Betpas Kayıt

Mbrojtësi 24-vjeçar, tha, “Çdo lojë” Rosier duhet të shohë një letër “. Futboll sport kontakt. Ata që nuk e pëlqejnë këtë temë duhet të shikojnë patinazh artistik. Ne jemi shqiponja dhe gjuajmë këtu ”. shprehjet e përdorura.

1 Comment on SULTANBET648 CANLI CASİNO SİTELERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: