SULTANBET636 CASİNO OYUN SEÇENEKLERİ

Betpas Giriş

Erhanas Önalas (64 m.), vienas iš nepamirštamų „Galatasaray“ ir Turkijos futbolo vardų, buvo išsiųstas į paskutinę kelionę Izmire.

ERHANAS ÖNALAS DOVANOJO DIRVOŽEMIUI

Vakar mirusias Önal laidotuves į senąsias Bornovos kapines atvežė jo artimieji. Po laidotuvių maldos Önal kūnas buvo palaidotas jo šeimos skyriuje.

Önal dukra Bige Önal, giminės, buvę futbolininkų draugai ir sirgaliai dalyvavo laidotuvėse.

ŠVENČIŲ PRANEŠIMAI IŠ SENŲJŲ FUTBOLO ŽAIDĖJŲ

Po laidotuvių žurnalistams pareiškęs buvęs futbolininkas Arifas Kocabıyıkas sakė: „Ačiū mums visiems. Pasaulis yra geras, praradome labai padorų vyrą. Jis buvo ir geras futbolininkas, ir jis buvo geras žmogus. Jis anksti mus paliko. Mes labai apgailestaujame, kaip ir visi, bet, deja, tai yra gyvenimas. Mirti yra ir gyvenimo realybė, ir gimimas. “.

Betpas Kayıt

Buvęs futbolininkas Metinas Yıldızas taip pat teigė, kad prarado mylimą draugą. Išreikšdamas savo liūdesį, Yıldız, “Deja, nėra daug žmonių, kurie čia turėtų būti. Tai tikriausiai susiję su epidemija. Tegul Allahas paverčia savo vietą dangumi. Linkiu kantrybės jo šeimai.” Hayrettinas Demirbaşas, vienas iš senų futbolininkų, sako “Mes labai mylėjome Erhano brolį, kartu praleidome 7–8 metus. Kartu matėme didelių pasisekimų. Buvo daug dalykų, kuriuos sužinojome iš jo kaip humaniškų. Matydami jis čia mus sunaikino. Bet gyvenimas. Tai pasakytina apie mus visus. Tegul Allah atleidžia mūsų nuodėmes. Gali būti, kad viskas bus gerai. “.

1957 m. rugsėjo 3 d. Miunchene, Vokietijoje, gimęs Erhanas Önalas pradėjo futbolą „Shwarz Weiss“ Miunchene. Miuncheno „Bayern“ ir Vokietija priekiniame plane vilkėdamos „Standard Liege“ megztinius Belgijoje 1982 m. Kaip pirmosios buvo perkeltos į „Fenerbahce“. Geltonai mėlyna komanda priekiniame plane žaidė vilkėdama trumpą laiką, kai 1985 m. Grįžęs į Belgijos komandą, jis šį sezoną septynis kartus grįžo į „Galatasaray“ ir kovojo su geltonai raudona komanda.

Erhanas Önalas 1985-1992 m. pasiekė didelę sėkmę su „Galatasaray“.

3 Comments on SULTANBET636 CASİNO OYUN SEÇENEKLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*