SULTANBET607 BAHSİ AL

Betpas Giriş

Fenerbahče, kas uz laiku tiek ieviesta kā “derbija monstrs” , ir atcēlusi šo terminu arī pēc pēdējo gadu neveiksmīgajiem rezultātiem.

1 UZVARĒŠANA 15 MATOS

Dzeltenīgi tumši zilie cilvēki, kuri mainīja Beşiktaş un Galatasaray kopējo uzvaru ziņā, pameta laukumu tikai ar 1 uzvaru derbijā pēdējos 15 mačos.

“Fenerbahçe”, kas 2019. gada 2. decembrī ar 3: 1 sagrāva Bešiktašu, kopš šī datuma vairs nevarēja dominēt konkurentos derbijās.

EROL APMETI NEVARĒTU PELNĒT

Dzeltenzaļi un tumši zili spēlētāji šosezon Kadekijā zaudēja Galatasaray un Bešiktašam, un viņi cīnījās neizšķirti. Erols Bululut ieguva vēsturi kā pirmais vietējais Fenerbahče treneris, kurš līgā nevarēja uzvarēt derbijā.

Betpas Kayıt

PĒDĒJĀ TEHNISKAIS VĪRS BIJA LĒVS

Fenerbahče tikai 4 reizes ir pieredzējis līdzīgu ainu ar to pašu treneri. 1984.-85. Gadā Veselinovičas administrācijā tika parakstītas 4 derbija asociācijas. Kalmans Mešmanls, 1 sakāve un 3 neizšķirti 1985.-86. 1987.-88. Gadā Palam Csernai bija 1 neizšķirts un 3 zaudējumi. Pēdējais treneris, kurš sezonu pabeidza Fenerbahče, neuzvarot visus 4 derbijus līgā, bija Joahims Lēvs 1998.-1999. Gadā.

Sultanbet607 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

1 Comment on SULTANBET607 BAHSİ AL

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: