SULTANBET581 BONUS VEREN YERLER

Betpas Giriş

Mohamed Elneny, mesfushori egjiptian i Arsenalit, bëri një deklaratë.

Futbollist me përvojë, “Kur shkova te Beşiktaş, punova shumë fort atje. Unë pata mundësinë të përmirësoja veten për t’u rikthyer në Arsenal më i fortë.” përdori fjalët e tij.

“ARTETA M H NDIHMONI SHUM”

Para sezonit ai u kthye në Arsenal nga Beşiktaş, Egjipti tha se mësuesi i tij Arteta kishte ndihmë të madhe se si të luante në rendin e ri taktik. Mikel më ndihmoi shumë. ‘Ju mund të më pyesni nëse nuk e bëni di çfarë të bësh në sistemin e ri ‘Ai më motivoi duke thënë. “ tha.

Betpas Kayıt

Duke thënë se nëse ai dëshiron të rinovojë kontratën e Arsenalit që do të skadojë në 2022, ai do të jetë i lumtur për këtë, “Unë gjithmonë e kam dashur Arsenalin. Kontrata ime skadon në 2022, natyrisht do të doja të nënshkruaja nëse Arsenal vë përsëri një kontratë para meje “. foli.

Elneny luajti 30 ndeshje gjithsej me Arsenalin këtë sezon dhe kontribuoi me 2 gola.

2 Comments on SULTANBET581 BONUS VEREN YERLER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: