RESTBET526 BONUS VEREN ŞİRKETLER

Betpas Giriş

Zlatans Ibrahimovičs ar treneri Janni Anderssonu nāca klajā ar paziņojumu Zviedrijas izlases nometnē, kur viņš bija mačos ar Gruziju un Kosovu 2022. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijā.

“MANS VECUMS IR PAR JAUNU FUTBOLAM”

Jūsu reportieris, ” Jūs turpiniet spēlēt augstāko līmeni, kaut arī esat 39 gadus vecs. Cik vecs tu jūties? “ Ibrahimovičs atbildēja:” Es uzskatu, ka mans vecums ir pārāk jauns futbolam. Esmu iecerējis spēlēt futbolu vēl daudzus gadus. “.

Viņam bija emocionāli mirkļi

Zvaigžņu spēlētājam, kurš pēc pieciem gadiem tika izsaukts uz Zviedrijas nacionālo komandu, bija emocionāli mirkļi. Viņš paziņoja, ka viņa dēls Vinsents raudāja.

KARJERAS PLĀNS MILANĀ

Betpas Kayıt

Zlatans Ibrahimovičs, paziņojot, ka vēlas palikt Milānā, teica: “Dienas, kad biju kopā ar Milānas spēlētājiem, ir kā dienas, kad biju kopā ar diviem dēliem. Es gribu turpināt Milānā un turpināt dot savu ieguldījumu futbolistu attīstībā ” teica.

Atsaucoties uz nepatīkamiem preses gadījumiem ar treneri Janni Anderssonu iepriekš, Ibrahimovičs sacīja: “Vecie laiki ir pagājuši. Tagad es esmu šeit, un mēs ar Anderssonu labāk sapratīsimies.” runāja.

Savukārt treneris Janne Anderssons uzsvēra, ka Ibrahimovičs uzskata, ka viņš daudz pievienos izlasei, “Jaunie spēlētāji gūs labumu no viņa pieredzes. Es ticu, ka viņš sasniegs svarīgas lietas.” atradis vērtējumu.

Restbet526 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

1 Comment on RESTBET526 BONUS VEREN ŞİRKETLER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*