RESTBET524 ROMAN ABRAMOVİCH: ‘KADIN FUTBOLUNU DESTEKLEMELİYİZ’

Betpas Giriş

Restbet524.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea’nin sahibi Rus iş adamı Roman Abramovich, kadın futbolu hakkında açıklamalarda bulundu.

Kulüplerin kadın futbolunu desteklemesi gerektiğini vurgulayan Roman Abramovich, “Kadın futbol takımı, Chelsea’nin önemli bir parçası ve kulüp olarak ne olduğumuzu açıkça yansıtıyor. Kulüplerin kadın futbolunu desteklememesi ve başarı için fırsat vermemesi için hiçbir neden göremiyorum.” şeklinde konuştu.

Betpas Kayıt

Kadın futbolunun kendisi için bir prensip meselesi olduğunu dile getiren Abramovich, “Bu, benim için bir prensip meselesi ama bir yandan da kadın futboluna baktığımızda orada büyük bir potansiyel olduğunu görüyoruz. Kadın futbolu, erkek futbolunun aldığı kadar destek alsaydı en az o kadar başarılı olurdu.” dedi.

Kadın futboluna yaptıkları yatırımın karşılığını aldıklarını söyleyen Rus iş adamı, “Yatırımımızın karşılığını aldığımızı düşünüyorum. Kadın futbol takımımızın başarısı, kaynaklarla ve doğru liderlikle nelerin başarılabileceğini gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

1 Comment on RESTBET524 ROMAN ABRAMOVİCH: ‘KADIN FUTBOLUNU DESTEKLEMELİYİZ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: