RESTBET522 TFF’DEN SAVCILIĞA AHMET ÇAKAR BAŞVURUSU

Betpas Giriş

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın iddialarıyla ilgili tahkikat yapılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulundu.

TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, “Televizyon yorumculuğu yapan eski hakem Ahmet Çakar, faal bir hakemle görüşme yaptığını iddia ederek, bir süredir hakem camiasını töhmet altında bırakan açıklamalarda bulunmaktadır. Açıklamalarında herhangi bir somut kanıt sunmayan Ahmet Çakar, görüşme yaptığını iddia ettiği hakemin ismini açıklamayacağını defalarca vurgulamıştır. Türkiye Futbol Federasyonu, Ahmet Çakar’ın müteakip defalar gündeme getirdiği iddialarla ilgili gerekli tahkikatın yapılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulunmuştur.” ifadeleri yer aldı.

AHMET ÇAKAR’IN SÖZLERİ

Betpas Kayıt

Ahmet Çakar, Beyaz TV’de yaptığı açıklamada bir hakemin kendisine “Fenerbahçe’yi bu sezon şampiyon yapmayacaklar” söylediği iddiasını tekrarlayarak hangi hakemin bunu söylediğine ilişkin ipuçları verdi.

Çakar açıklamasında kendisine bu sözleri söyleyen hakemin Süper Lig’de faal olarak hakemlik yapan bir isim olduğunu söyledi. Çakar bahsettiği hakemin bu hafta maç yönetip yönetmediğine ilişkin bilgi vermedi.

Ahmet Çakar bahsi geçen hakemle İstanbul’da 2020’nin Ekim’inde görüştüğünü de sözlerine ekledi.

Çakar son olarak kendisine bu iddiayı ileten hakemin sözleri kanıtlanırsa neler olacağına dair ise “Eğer bir fiziki kanıt, yasal bir dinleme veya bir hakem çıkıp bunları söylerse bu lig bitmeyebilir. Ancak bunun olma ihtimali trilyonda 1’dir” ifadelerini kullandı. Ünlü yorumcu ayrıca “Bana işkence yapılsa, Savcılar çağırsa, falakaya yatırılsam bile bu hakemi satmam.” diye konuştu.

3 Comments on RESTBET522 TFF’DEN SAVCILIĞA AHMET ÇAKAR BAŞVURUSU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: