Betpas Güncel Adres Bilgilendirme!
Betpas Giriş adresi Betpas589 olarak aktiftir! Güncel Giriş adresine Girmek isteyenler Betpas589.com üzerinden Giriş yapabilirler.


BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Dünyanın En Büyüğünden Çarpıcı Bitcoin Yorumu


Betpas Giriş

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN

BlackRock adlı dünyanın en büyük varlık yönetim şirketinin Global Yatırım Strateji Direktörü olan Richard Turnill, Bitcoin’e dair çarpıcı bir yorum getirdi. Turnill, kripto paralara yatırım yapanların tüm varlıklarını kaybetmeyi göze almalarını ve bunu hazmetmeye hazır olmalarını istedi.

Habertürk’ün haberine göre Turnill, her hafta yayınladığı haftalık raporların bu haftaki bölümünde bitcoin ve benzeri kripto paralara değinerek ilginç ifadeler kullandı.

Betpas Kayıt

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN

Yatırımcılara, her şeylerini kaybetmeyi göze alarak bu tip ürünlere yatırım yapmalarının tavsiyesinde bulunan Turnill, “Piyasalar olgunlaştıkça kripto paraların da gelecekte daha yaygın bir şekilde kullanılabileceğini görüyoruz. Ancak şimdilik sadece, olası tüm kayıpları hazmedebilecekler değerlendirmeli” dedi.


Kripto paralardaki değişkenlik, parçalanmış pazar yapısı ve güven eksikliğine dikkati çeken Turnill, “Bunları ana akım yatırım stratejilerinin bir parçası olarak görmüyoruz” ifadesini kullandı.

En yaygın kullanılan kripto para birimi olan Bitcoin, geçtiğimiz yılın sonlarında yüzde 2 bin yükselişle 20 bin dolar sınırına kadar ulaşmış, ancak yeni yılın başlarından itibaren düşüşe geçerek senenin ilk iki ayında 8 bin doların altına kadar düşmüştü. Sadece 1 ayda yarıya yarıya değer kaybeden Bitcoin şu sıralar 10 bin dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Betpas Bonus

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: