Betpas Güncel Adres Bilgilendirme!
Betpas Giriş adresi Betpas589 olarak aktiftir! Güncel Giriş adresine Girmek isteyenler Betpas589.com üzerinden Giriş yapabilirler.


BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Bitcoin İle Ödeme Alımı Hukuk Firmalarında Başladı


Betpas Giriş

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN

Dünyada birçok alanda günlük hayatın bir parçası haline gelen Bitcoin, Türkiye’de de yaygınlaşmayı sürdürüyor. Daha önce Bitcoin ile ödeme aldığını açıklayan bir özel eğitim kurumunun ardından şimdi de Bursa’dan bir hukuk firması Bitcoin ödeme seçeneğini bünyesine eklediğini duyurdu.

TALEP GELDİ BİTCOİN SİSTEMİNE GEÇİLDİ

Her ne kadar Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in dahi ‘lale çılgınlığı’ olarak nitelendirdiği Bitcoin hakkında birçok uyarı olmasına rağmen firmalar ve özel şirketler Bitcoin ile ödeme almaya başladılar. İhlas Haber Ajansı’nın geçtiği habere göre, son olarak yurt dışında yaşayan müşterilerinin ödeme talepleri doğrultusunda hukuk firmaları da ödeme seçenekleri arasına Bitcoin’i ekledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Bursalı Avukat Ahmet Bayram, Bitcoin’in güvenli olduğunu belirtirken, yurt dışında yaşayanlar için daha rahat bir ödeme şekli olduğunu kaydetti. Başlarda birçok kesim tarafından para mı yoksa emtia mı olduğu tartışılan Bitcoin’in Avrupa Adalet Divanı’nda para birimi olarak kabul edildikten sonra talebin de arttığını dile getiren Bayram, müvekkillerinden gelen talep doğrultusunda bu sisteme geçtiklerini ifade etti.


Betpas Kayıt

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN

“Günümüzde çoğu iş yerlerinde kullanılmaya başlanan Bitcoin ve bunun alt yapısını oluşturan Blockchain teknolojisi ile ilgili biz de müvekkillerimizin talebi ve teknolojiye ayak uydurma adına ödeme almaya karar verdik. Bu kararı almamızda müvekkillerimizin talebi etkili oldu. Sadece Bitcoin değil, Bitcoin benzeri yaklaşık bin 300 coin çeşidiyle ödeme alıyoruz. Yurt dışından bize para göndermek isteyen müvekkillerimiz çok yüksek havale ve EFT ücreti ödemek zorunda kalıyordu. Bu sistemi kullanmaya başladık. Çok güzel tepkiler ve geri dönüşler aldık. Kurmuş olduğumuz sistemle müvekkillerimiz bize buradan ödeme yapabiliyor ve biz de gerekli hizmeti veriyoruz. Bitcoin’in para veya mal olduğu yönünde çok sayıda soru gündeme geldi. Bu husus Avrupa Adalet Divanı’na soruldu ve Avrupa Adalet Divanı Bitcoin’in para birimi olduğunu kabul etti. Bu kararla birlikte talep de arttı. Türkiye’nin birçok şehrinde hukuk büroları Bitcoin ile ödeme almaya başladı. Özellikle yurt dışı çalışması yapan hukuk firmaları para transferlerini bu sistemle yapmaya başladı. Avukatlık sisteminde de bu yöntemin yavaş yavaş oturacağına ve birçok kişinin dosya masrafı ile ödemelerini bu şekilde yapmaya başlayacağını düşünüyorum” dedi.

Bitcoin ağına farklı bir şekilde yaklaşan Avukat Ahmet Bayram, Bitcoin’in para gönderen ve para alan kişiler arasındaki bağın takip edilememesi sebebi ile daha güvenli olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Geleceğin para birimi olması yönünde çok büyük bir ışık görüyorum. Burada şöyle bir durum da mevcut; Bitcoin para transferi olduğu için gönderen ya da para transfer edilen kişiler arasındaki bağ takip edilemiyor. Bu da dolandırıcılar ya da silah tacirleri açısından yani illegal iş yapanlar tarafından takip edilemediği anlamına geliyor. Ben ülkelerin merkez bankalarının ilerleyen dönemlerde kendi para birimlerini üretip bir şekilde bu sisteme adapte olabileceklerine ve bu sistem üzerinden vergileme yapabileceklerine inanıyorum.”

Betpas Bonus

BETPAS GIRIS ICIN TIKLAYIN


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: