BETPASMIŞ ŞİKAYET DURUMU

Betpas Giriş

Valencia Basket a început meciul în Sala Sporturilor La Fonteta din orașul Valencia cu o bună apărare, împotriva reprezentantului nostru galben-marin, primul sfert a fost cu 18-10 în avans și a intrat la pauză cu un avantaj de 37-28.

Echipa gazdă a terminat a treia perioadă în care ambele echipe au fost ineficiente în ofensivă, în avans 45-39. Valencia Basket, care a deschis diferența de scor în ultimul sfert, a câștigat jocul cu 66-52.

Betpas Kayıt

EFORTUL DE VESELY ȘI DE COLO N-AU FOST SUFICIENT

În Valencia Basket, Van Rossom a fost golgheterul jocului cu 17 puncte. Fenerbahçe Beko a obținut, de asemenea, 15 puncte de Vesely și 14 puncte de De Colo.

Cu acest scor, Valencia Basket a obținut cea de-a 15-a victorie în ligă, în timp ce echipa galben-albastru-închis a pierdut pe locul 12.