BETPASÇI BONUSLA OYNA

Betpas Giriş

Sezono pradžioje Tümeras Metinas teigė, kad Beşiktaş kilo nuopelnų problema ir kad Sergenas Yalçınas buvo paskirtas klubo legenda, dabar jis turi visiškai kitokią nuomonę.

Komentuodamas „TRT Spor“ transliuojamą „Stadiono“ programą, Metinas teigė, kad jei Beşiktaşas nugalėtų „Fenerbahçe“ po Başakşehiro, tai įgytų didelį pranašumą kelyje į čempionatą.
„GALI PARAŠYTI 2–3 RAŠTUS IŠ MAGIJOS ŽODŽIO“

Metinas sakė: „Mes sakėme, kad jei Beşiktaş, Başakşehir ir Fenerbahçe laimi, jie gali lengvai parašyti 2–3 raides iš stebuklingo žodžio (čempionatas), įvyko lenkimas.“

“BEŞİKTAŞ TURI DIDŽIĄ PRIVALUMĄ”

Betpas Kayıt

Tümeris Metinas, atkreipdamas dėmesį į patogią „Beşiktaş“ padėtį, palyginti su konkurentais, sakė “Beşiktaş yra 12 rungtynių, 6 lauke ir 6 viduje. 5 taškais lenkdami abu varžovus jie stebės jų rungtynes. Jis žaidžia derbį, jis žais tiesiogiai su savo varžovu. “ vartojo išraiškas.

“Beşiktaş turi didelį pranašumą”. Sako Tümeris Metinas: “Jis taip pat eina, kišdamas paskolą į kišenę. Jei jis nepralaimėjo„ Fenerbahçe “, jis paėmė paskolą. Nugalėjus Başakşehir,„ Fenerbahçe “rungtynės būtų perskaitytos kitaip. Jei jis laimėjo šiandien, bent jau turi prabangą nepralaimėti. šiuo metu “. sakė.

Tümeris Metinas: jis moko kaip Bešiktašo legendos NAUJIENOS

1 Comment on BETPASÇI BONUSLA OYNA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*