BETPAS505 CEPTEN BAHİS BONUSLARI

Betpas Giriş

Scottie Pippen njoftoi vdekjen e djalit të tij me një deklaratë që bëri në llogarinë e tij në rrjetet sociale.

Scottie nuk zbuloi shkakun e vdekjes së 33-vjeçarit Antron, por u kërkoi fansave të tij të luteshin për familjen e tij.

“E kam SEDAN ME ANTRON”

“Unë e ndaj këtë me zemrën time të thyer, i thashë lamtumirë djalit tim të parë Antron. Ne të dy ndamë dashurinë e basketbollit dhe patëm biseda të shumta në lidhje me ndeshjen. Antron vuante nga astma kronike dhe unë vërtet besoja se ai do të shkonte në NBA nëse nuk do të ishte i sëmurë.

Betpas Kayıt

Ai kurrë nuk e la sëmundjen ta mërziste. Antron mbeti pozitiv, punoi shumë dhe jam krenar për të. Një zemër e mirë dhe një shpirt i bukur janë zhdukur shumë shpejt. Të dua bir, qëndro në paqe derisa të takohemi përsëri. “

Lindur nga Scottie dhe Karen McCollum, Antron Pippen po luante basketboll në Texas A&M International University (TAMIU).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: