BETPAS502 MOBİL BAHİS OYNAYARAK KAZAN

Betpas Giriş

announcedshtë njoftuar se Aytaç Kara, i cili solli fitoren për ekipin e tij me një gol të shkëlqyeshëm kundër lojtarëve bardhezi, u përjashtua nga skuadra.

Serkan Recber, CEO i Dark Blue-White, bëri një deklaratë në lidhje me vendimin.

“E PREFERUAR T TO SHKOHEN N TO TUNEL N IN DASHURI QLLIMI”

Recber bëri një mbrojtje interesante, duke thënë “Sjellja e tij pasi shënoi nuk ishte e pranueshme. Ai preferoi të shkonte në tunel në vend që të shkonte në kasolle nga gëzimi.”

Betpas Kayıt

“KUSHTETUAR TE MASTERI I TIJ”

Duke folur për Fanatik, Serkan Recber tha, “Në periudhën e dytë, mësuesi ynë e largoi Aytaçin nga loja për shkak të mungesës së kartonëve të verdhë. Ai reagoi ndaj këtij vendimi dhe nuk respektoi si mësuesin tonë ashtu edhe shokët e tij të skuadrës. Mësuesi ynë mund të gjithashtu bëjnë gabime, por sido që të jetë, ai nuk mund t’i bëjë këto lëvizje “. Ai i përfundoi fjalët e tij duke thënë .

Nga ana tjetër, është gjithashtu midis lajmeve që Aytaç Kara diskutoi me Serkan Recber në fund të ndeshjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: