BETPAS502 CASİNO FİRMALARI

Betpas Giriş

Vitor Hugo i Trabzonspor jep një shembull me personalitetin e tij si dhe performancën e tij në fushë.

Në minutën e 86-të të ndeshjes Rizespor, Hugo, i cili mori një karton të kuq nga kartoni i dytë i verdhë sapo bëri një faull taktik ndaj Michalak, u largua nga fusha pa kundërshtuar gjyqtarin Cüneyt Çakır.

“Po përpiqem të luaj lojë të pastër”

Betpas Kayıt

Stoperi brazilian, i cili vlerësohet për këtë lëvizje, tha në një deklaratë të mëparshme “Unë nuk merrem me gjyqtarë dhe futbollistë rivalë gjatë ndeshjes. Unë jam një person që përpiqem të luaj me ndershmëri dhe pastër. Unë jepi veten plotësisht lojës. “ tha.

URIME CÜNEYT HOCA

Nga ana tjetër, Cüneyt Çakır gjithashtu uroi ndaluesin e suksesshëm në fund të ndeshjes.

2 Comments on BETPAS502 CASİNO FİRMALARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: