BETPAS501 TEK MAÇLA KAZAN

Betpas Giriş

Pirmosiose THY Eurolygos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio rungtynėse „Anadolu Efes“ 90-63 nugalėjo Ispanijos atstovą Madrido „Real“, o serijoje rezultatas buvo 1-0.

TIKRA MADRIDAS PRADĖJO GERIAU

Madrido „Real“ pradėjo rungtynes ​​geriau. Rezultatyvus užsienio smūgiais Ispanijos atstovas pagavo 8-0 seriją. Po blogos pradžios padaręs pertrauką, „Anadolu Efes“ atsigavo su „Sertaç Şanlı“ ir „Larkin“ krepšiais. Rinkdama taškus su Laprovittola, svečių komanda 5-ąją minutę buvo priekyje 11-7.

Padidėjęs gynybos tempas ir atsakydamas į varžovą taikliais tritaškiais, Anadolu Efesas 7-ąją minutę išsiveržė į priekį su Simono krepšiu: 15-14. Paskutinėmis kėlinio akimirkomis pranašumas dažnai keitė rankas. Gindamas tiglio auksą nuo Tavareso, Anadolu Efesas pirmąjį periodą užbaigė 20-18.

„Anadolu Efes“ labai gerai pradėjo antrąjį kėlinį. Šeimininkai baigė 12-ąją minutę priekyje 29-22. Madrido „Real“ sutrukdė varžovui padidinti atotrūkį su krepšiais, kuriuos rado iš už tritaškio linijos. Nors kova vyko subalansuotai, „Anadolu Efes“ pasižymėjo trumpais žaidėjais, 18-ąją minutę priekyje 41-39. Karinio jūrų laivyno baltai įėjo į rūbinę 44–40 pranašesni.

Betpas Kayıt

ANTRAJAME PUSĖJE SKIRTUMAS TURI DVIGUBUS NAMUS

Įžengęs į antrąjį kėlinį su Simono ir Sertaço Şanlı tritaškiu, Anadolu Efesas pirmą kartą mače padidino skirtumą iki dviženklio: 50–40. Abi komandos paskutiniu kėliniu greitai pralošė lengvai kamuolius.

26-ąją minutę namų komanda buvo priekyje 53-42. Nors šiame kėlinyje individualūs „Micic“ ir „Sertaç Şanlı“ pasirodymai išsiskyrė, „Anadolu Efes“ padidino skirtumą iki 17 taškų 29-ąją minutę: 62-45. Namų komanda, atsakiusi į Madrido „Real“, kuri gavo taškų iš greitų pertraukėlių, krepšiais užfiksuota iš dažyto ploto, paskutiniame kėlinyje pirmavo 64-50.

EFES SKIRTINGI 27 KLAUSIMAI

„Anadolu Efes“ paskutinįjį laikotarpį pradėjo efektyviai. Juodieji baltieji, pelnę įvartį kartu su Moermanu ir Dunstonu, 33-ąją minutę aplenkė 19 taškų (72-53) pranašumą prieš Madrido „Real“, kuris nerado nė vieno pataikymo iš eilės smūgių. Šeimininkai, kurie ir toliau rinko krepšius prieš varžovą, kuris krito iš žaidimo, 34-ąją minutę padidino skirtumą iki 24 taškų: 77-53. „Anadolu Efes“, šiek tiek padidinusi skirtumą, laimėjo mačą 90-63.

Antrosios serijos rungtynės, kuriose komanda iš viso turės tris pergales, bus parašytos balandžio 22 d., ketvirtadienį, „Sinan Erdem“ sporto rūmuose, ketvirtadienį, balandžio 22 d., kurį organizuos „Anadolu Efes“.

Kita vertus, Vasilije Micicas, kuris buvo sužeistas 34-ąją kovos minutę, negalėjo tęsti susitikimo.