BETPAS493 ÖDER Mİ

Betpas Giriş

Aytemiz Alanyaspor pirmajā trenera pieredzē Çağdaş Atan spēlē spēli, kuru visi novērtē.

Parādīta kā viena no virslīgas labākajām futbola komandām, Alanyaspor ar 30 spēlēs savāktiem 49 punktiem ieņem piekto vietu līgā.

BARCELONA UN BAYERN KONKURĒ EIROPĀ AR MUNICH
Neatkarīgi no tā, kurš ir pretinieks, neatkarīgi no iekšpuses vai ārpuses, Alanjaspora, kurai ir bumba un kura domā par uzbrukumu, ir tā komanda, kura izpilda precīzākos metienus līgā.

Ja salīdzinām Alanjasporu, kura virslīgas 30 spēlēs no pretinieku vārtiem raidīja 180 metienus, ar piecām lielajām līgām Eiropā, Barselona ir vienīgā komanda, kas var pārspēt šo laukumu.

Katalonijas komanda raidīja 188 precīzus metienus uz sāncenšu vārtiem La Liga. Savukārt Minhenes Bayern 26 nedēļu laikā bija tikpat precīzi metieni kā Alanyaspor.

Betpas Kayıt

GALATASARAY IR SARAKSTĀ

Galatasaray ir viena no komandām, kas šajā sezonā ir izdarījusi precīzākos metienus savā līgā.

Dzeltenīgi sarkanā komanda, kas ir komanda ar precīzākajiem metieniem ar 171 precīzu metienu pēc Alanjasporas virslīgā, ir ceturtajā vietā, salīdzinot ar piecām lielākajām Eiropas līgām.

GALATASARAY VADA UZ MĒRĶA LIKMES LIKMJU

Minhenes Bayern ir komanda, kurai virslīgas un piecu lielāko Eiropas līgu rezultatīvākais rādītājs ir metiens no vārtu guvuma līdz vārtu guvumam. Bavārijas komanda izdarīja 43,3% trāpījumu pēc mērķa.

Pēc tam, kad Minhenes “Bayern” ir PSG un “Galatasaray”, Alanyaspor šajā jomā ierindojas piektajā vietā.

Betpas493 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: