BETPAS491 MİSLİ ORANLARI

Betpas Giriş

135. Luka Modricas, kuris kažkada vilkėjo nacionalinį marškinėlius ir sumušė rekordą, surengė spaudos konferenciją.

Gražiausias įvartis prieš Argentiną patyrusiems žaidėjams sakė, kad negalima pamiršti 2008 m. Turkijos ir Kroatijos rungtynių Europos čempionate.

Modrico žodžiai yra šie:

“Geriausias įvartis, kurį įmučiau su Kroatija, buvo prieš Argentiną. Tai buvo per pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje. Žinoma, kiekvienas įvartis, kurį įmučiau su šiais marškinėliais, yra vertingas, bet manau, kad šis įvartis yra vertingesnis nei kiti. “

Betpas Kayıt

“PATI LABAI SUNKU”

“per savo karjerą buvo momentas, kuris mane labai sužavėjo. Nugaliu, kad sulaukėme šios sunkiausios akimirkos, kai buvau su EURO 2008 marškinėliais Vienoje prieš Turkiją. Tas pralaimėjimas mus smarkiai paveikė. Labai sunkiai. Tu galime apsvarstyti mūsų būseną rūbinėje. Tai buvo labai sunku. Kad ir ką darytume vėliau, kad ir kaip mums pasisektų. Mano mintis visada turiu tą pralaimėjimą. “

<

KAS NUTIKO?

2008 m. Turkija, susidūrusi su kroatais, pateko į paskutinį Europos čempionato ketvirtį, kovodama per 120 minučių, kai paskutinėmis sekundėmis „Klasnic“ pirmavo 1: 0, tačiau nesugebėjo užkirsti kelio Semiho Senturkui.

Mūsų pusmėnulio žvaigždės komandos, laimėjusios baudas 4-2 baudose, pusfinalyje buvo įrašytas jo vardas.

<

Betpas491 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: