BETPAS488 CEPTEN TEK MAÇ

Betpas Giriş

Rezultati i ndeshjes: 3-3 Letoni Turqi

79 ‘Gol … Turqia Letonia 3-3 (Ikaunieks)

Hakan Çalhanoğlu dhe Yusuf Yazıcı dolën mënjanë, Umut Meraş dhe Taylan nga Antalia në Kombëtaren tonë 65 ‘.

58 ‘Gol … Turqia Letonia 3-2 (Uldrikis)

52 ‘Gooooooooool … Turkey Latvia 3-1 (Burak Yilmaz)

Kombëtarja jonë 50 ‘fitoi një penallti.

46 ‘Filloi pjesa e dytë.

Rezultatet e pjesës së parë: Turqia 2-1 Letonia

35 ‘Gol … Turqia Letonia 2-1 (Savalnieks)

33 ‘Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll … Turkey Latvia 2-0 (Hakan Çalhanoğlu)

Betpas Kayıt

20 Goditja e Kenan, i cili takohet me topin në zonën e penalltisë në pasimin e Hakan Çalhanoğlu, del nga ana e shtyllës.

10 ‘Gjuajtja e Yusuf Yazıcı, i cili u takua me topin në krahun e djathtë, mbetet te portieri.

2 ‘Gooooooooooool … Turqi Letoni 1-0 (Kenan Karaman)

1 ‘Ndeshja ka filluar.

11S E PARA

Turqi Uğurcan, Caglar Mert Ozan, Caner Yusuf Yazici, në rregull, Ozan Hakan Çalhanoğlu, Kenan Karaman, Burak Yilmaz

Letoni: Steinbors, Fjodorovs, Cernomordijs, Oss, Jurkovskis, Tobers, Emsis, Savalnieks, Ikaunieks, Ciganisk, Uldrikis

Betpas488 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: