BETPAS487 MOBİL BAHİS OYNA

Betpas Giriş

Një ofertë po vjen për Vincent Aboubakar, për të cilin Beşiktaş nënshkroi një kontratë 2-vjeçare me një mundësi për 1 vit në fillim të sezonit.

Sulmuesi kamerunas, për të cilin Marseille ishte i interesuar më parë, tani është West Ham United.

Sipas lajmeve në shtyp shtypi emri; Menaxheri i ekipit britanik, David Moyes, kërkoi që lojtari 29-vjeçar të merrej.

Edhe pse britanikët synojnë të ulen në tryezë me futbollistin në fund të sezonit, menaxhmenti i Beşiktaş nuk dëshiron të largohet nga sulmuesi.

BEŞİKTAŞ DO T US PERDORN MATERIALIN OPCIONAL

Betpas Kayıt

Bardhezinjtë që synojnë të mbajnë Aboubakar, kontrata e të cilit do të skadojë në fund të sezonit, po konsiderojnë të dyja për të përdorur klauzolën e opsionit në kontratë dhe për të rritur pagën e lojtarit yll.

Aboubakar, i cili erdhi në Beşiktaş falas nga Porto në fillim të sezonit, luajti një rol të madh në udhëheqjen e Kartal me 15 gola në 25 ndeshje në Super League.

Sulmuesi kamerun shënoi 1 gol në 3 ndeshje në kupë.

Betpas487 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: