BETPAS481 RUUD GULLİT: ‘TÜRKİYE SAKİN KALIRSA İNANILMAZ BİR TAKIM’

Betpas Giriş

Betpas481.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

2022 Katar Dünya Kupası Elemeleri’ndeki Türkiye – Hollanda maçı öncesinde beIN SPORTS Türkiye’ye konuşan Ruud Gullit çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Türkiye sakin kalırsa inanılmaz bir takım”

Özel röportajda konuşan Ruud Gullit Türkiye Milli Takımı’na dair, “Avrupa’da oynayan oyuncuları çok önemli. Güney Kore ve Japonya’daki Dünya Kupası’nda etkileyici bir iş çıkardılar. Zannedersem üçüncü sırada bitirdiler. Türk futbolundaki ve milli takımındaki en büyük problem tutkuları. Aşırı tutkulular. Bazen böyle olduklarında akıllarını kaybedebiliyorlar, eğer ki daha sakin kalabilirlerse ve kafalarını daha çok kullanabilirlerse inanılmaz bir takım olabilirler” şeklinde konuştu.

Betpas Kayıt

“Katar’da olmak istiyoruz”

Hollanda’nın Türkiye karşısındaki şansına da değinen Gullit, “Tabii ki Hollanda’nın elemeleri geçerek Dünya Kupası’na katılmasını umuyorum. Bizim için en önemli şey bu. Şu an için iyi bir oyuncu grubuna sahibiz. Fakat gerçekten iyi olduğumuzu göstermek için kendimizi göstermeliyiz. Avrupa Şampiyonası elemelerini geçtik ve bu yaz bu turnuvayı yaşayacağız. Katar’da da olmak istiyoruz” dedi.

“En iyileri ilk defa Katar’da izleyeceğiz”

En iyi oyuncuların ilk defa en iyi yerlerde oynamasını izleyeceğiz. Haziran ayında oynanan normal Dünya Kupalarından sonra oyuncuların sakatlandığını görüyorduk, bu yıl da ne kadar çok sayıda sakatlığın olduğunu görüyoruz. Liverpool’a bakın, kaç tane sakat oyuncuları var?

Van Dijk, Avrupa Şampiyonası’nda forma giyemeyecek. Katar’da ise turnuva Aralık’ta herkesin fit bir durumda olduğu zamanda oynanacak. Katar’da çok iyi bir hava var ve stadyumlar gerçekten muhteşem.

3 Comments on BETPAS481 RUUD GULLİT: ‘TÜRKİYE SAKİN KALIRSA İNANILMAZ BİR TAKIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: