BETPAS481 CEPTEN KUPON YAP

Betpas Giriş

Zlatan Ibrahimovic bëri një deklaratë me trajnerin Janne Andersson në kampin e Kombëtares Suedeze, ku ai ishte për ndeshje me Gjeorgjinë dhe Kosovën në Kualifikimin e Kupës së Botës FIFA 2022.

“Mosha ime është shumë e re për futboll”

Gazetari juaj, ” Ju vazhdoni të luani nivelin më të lartë edhe pse jeni 39 vjeç. Sa vjeç ndiheni? “ Ibrahimoviç u përgjigj:” Unë e shoh moshën time shumë të re për futboll. Kam ndërmend të luaj futboll për shumë vite të tjera. “.

Ai kishte momente emocionale

Lojtari yll, i cili u thirr përsëri në Kombëtaren Suedeze pas 5 vitesh, kishte momente emocionuese. Futbollisti me përvojë, i cili tha se ishte shumë i lumtur që u kthye, nuk mund t’i mbante lotët. Vincent qau.

PLANI I KARRIERS N IN MILAN

Betpas Kayıt

Zlatan Ibrahimovic, duke deklaruar se ai dëshironte të qëndronte në Milano, tha: “Ditët kur isha larg me lojtarët e Milanit janë si ditët kur isha larg me dy djemtë e mi. Unë dua të vazhdoj në Milano dhe të vazhdoj të kontribuoj në zhvillimin e futbollistëve ” tha.

Duke iu referuar incidenteve të pakëndshme me trajnerin Janne Andersson më parë, Ibrahimovic tha, “Ditët e vjetra janë zhdukur. Tani unë jam këtu dhe do të kuptohemi më mirë me Andersson.” foli.

Trajneri Janne Andersson tha, “Lojtarët e rinj do të përfitojnë nga përvoja e tij. Unë besoj se ai do të arrijë gjëra të rëndësishme.”

Betpas481 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: