BETPAS481 BONUS KUPON

Betpas Giriş

Po „Beşiktaş-Fenerbahçe“ derbio, kuris baigėsi lygybe 1: 1, sporto komentatorius Serdaras Ali Çelikleris pateikė puikų teiginį.

Kalbėdamas „Haber Global“, Serdaras Ali Çelikleris teigė, kad Sadık Çiftpınar nebuvo priimtas į darbą dėl jo administracinės nuobaudos.

„IŠTIKRUMAS NĖRA PASIŪLYMAI“

Sakydamas, kad gynėjas nėra sužeistas, Çelikleris sakė: “Sadıkas nėra sužeistas, jis nežaidžia, nes numetė liemenę ant žemės, yra sustabdytas. Jis nėra sužeistas ar pan. liemenė praktikoje. Sinanas Gümüşas ir Sadıkas negalėjo patekti į būrį dėl savo nedrausmingo elgesio. Sinanui Gümüşui buvo atleista, tikintiesiems bus atleista savaitei “. pasakė.

Betpas Kayıt

“GALIU PASIDALINTI SAVO SĄVEIKOS REZULTATAIS”

Po šio žodžių tarpsnio Sadık Çiftpınar taip pat atsakė į komentatoriaus pretenzijas. Sadıkas pareiškime savo socialinės žiniasklaidos paskyroje sakė “Nepaisykite melagingų teiginių apie mane televizijos kanale. Priežastis, kodėl aš nesu būryje, tikrai nėra tokia, kokia buvo paminėta. Labai vertingas sporto komentatorius, jei jis yra smalsu, galiu pasidalinti MR rezultatais apie savo juosmenį. “.

Betpas481 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

1 Comment on BETPAS481 BONUS KUPON

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*