BETPAS480 BONUSLARIM

Betpas Giriş

Fatih Karagümrük Menaxheri Teknik Atılay Canel tha se u vinte keq që humbën 1-0 ndaj Demir Grup Sivasspor në udhëtim në javën e 30-të të Superligës.

Canel, në konferencën për shtyp të mbajtur pas ndeshjes, deklaroi se ata hëngrën një gol në një moment të papritur dhe të papritur. fortë> tha.

Betpas Kayıt

Duke deklaruar se ata humbën pozicionin e golit 100 për qind në fillim të lojës, Canel tha, “Nëse ky do të ishte një gol, loja do të ishte shumë më ndryshe.” Ishte një lojë që ai nuk e la tokën, sikur të mos ishte luajtur pjesa e dytë. Unë mendoj se ne do ta kompensojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur “. foli.

6 Comments on BETPAS480 BONUSLARIM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: