BETİVO88 MANCHESTER CİTY’DEN DİJİTAL ATILIM

Betpas Giriş

Dünyanın en önemli futbol kulüplerinden biri olan Manchester City, futbol kulüplerinin dijital dönüşümü gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için kurulan Socios.com ile anlaşma imzaladı. Manchester City, Chiliz ile ortaklık kurarak kulüp baş harfleri olan $CITY Fan Token’larını önümüzdeki haftalarda taraftarlarıyla buluşturacak. Fan Token sahipleri, kulüp oylamalarında oy hakları, VIP ödüller ve deneyimler, “süper taraftar” özelliği, kulüp ve sponsor promosyonları, oyunlar ve sohbet forumları gibi avantajlara erişebilecekler.

Bugüne kadar Galatasaray, Trabzonspor, Medipol Başakşehir, FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus ve AS Roma dahil olmak üzere 20 önde gelen spor organizasyonu Socios.com ile ortaklık kurdu. Galatasaray, Paris Saint-Germain, Juventus, AS Roma gibi önemli futbol kulüplerinin Fan Token’ları dünyanın lider kripto borsası Binance de dahil olmak üzere birçok önde gelen kripto borsasında listelendi. Paris Saint Germain (PSG) ve Juventus kulüplerinin adlarının kısaltmalarından oluşan $PSG ve $JUV Taraftar Token’ları geçtiğimiz ay sonunda listelendikten sonra günlük 300 milyon dolarlık hacimlere ulaştı. Fan Token’lar 12 ayda kulüpler ve ortaklara 30 milyon dolar gelir sağladı. Socios.com uygulaması bir yıldan biraz fazla bir süre içinde 450,000’den fazla kişi tarafından indirildi, 14 milyondan fazla Fan Token satıldı ve blok zincirine 700,000’den fazla oy kaydedildi.

Betpas Kayıt

City Football Group Global Partnerships Sales Kıdemli Başkan Yardımcısı Stephan Cieplik şöyle açıklıyor: “Dünyanın her yerindeki taraftarlarımıza sevdikleri kulübe daha da yakınlaşmaları için başka bir fırsat sağlayacak olan yeni Manchester City Fan Token’ını piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Bu token ile taraftarlar harika yarışmalara ve VIP deneyimlerine erişebilecek ve kulübün karar verme mekanizmalarında söz sahibi olacak. Mevcut her kayıtlı Cityzen, tüm avantajlara ve ödüllere erişebilmeleri için ücretsiz bir Fan Token sahibi almaya hak kazanacaktır. Blockchain teknolojisine olan büyük ilginin ve küresel hayran kitlemizle yaratabileceğimiz ciddi etkileşimin farkındayız. Manchester City FAN Token’ının dijital gücümüze ciddi bir bir katkı sağlayacağından eminiz.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “Manchester City bu sezonun şampiyonluk yarışında henüz liderlikte. Ancak bu yıl şimdiden dünyanın en yenilikçi spor takımı olma ünvanına sahip oldular bile. Kulüp, yenilikleri hayata geçirme konusunda lider olduklarını kanıtlamış durumda ve bu durum $CITY Fan Token ile daha da perçinlenecek. Socios.com ve $CITY Fan Tokenları, City’nin küresel yaklaşımını büyük ölçüde destekleyecek ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara benzeri görülmemiş etkileşim fırsatlarının yanı sıra benzersiz dijital ve (dünya çapında kısıtlamalar kaldırıldığında) gerçek hayat ödülleri ve deneyimleri sunacak. Dijital koleksiyon pazarı şu anda patlama yaşıyor. Dünyanın dijital varlıklar için en çok başvurulan fiyat takip sitesi CoinMarketCap, Chiliz blok zincirinde basılan Fan Tokenlar için özel bir sayfa oluşturdu. Toplam Fan Token piyasa değeri yakın zamanda 400 milyon doları aştı.”

1 Comment on BETİVO88 MANCHESTER CİTY’DEN DİJİTAL ATILIM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: