BETİVO83 TEK MAÇA KUPON

Betpas Giriş

„Rizespor“ treneris Bülentas Uygunas padarė svarbius pareiškimus „Çay TV“.

RIZESPORO TIKSLAS – ČEMPIONŲ LYGA

Nurodydamas, kad „Rizespor“ tikslas yra Čempionų lyga, Bülentas Uygunas sakė: „Futbolas nėra žaidimas, žaidžiamas kojomis! Futbolas yra žaidimas, žaidžiamas širdimi, smegenimis ir kojomis! Mūsų tikslai pasikeis. Nuo šiol taikymasis į Europą ir Čempionų lyga. bus „Rizespor“. tinkamas pasiimti į mūsų muziejaus taurę Turkijoje. Juos galima suvaldyti. „Sumudica“ sunkumai su Mariumi nebekalba, aš turiu praeityje “. pasakė.

“ERDOĞAN, ISLAMO TARNYBA”

Kalbėdamas apie prezidentą Recepą Tayyipą Erdoganą, Bülentas Uygunas sakė: „Ar Dievas gali suteikti prezidentui gyvenimą iš mūsų gyvenimo, mums vis tiek nereikia jam sakyti savo meilės. dar iš sporto bendruomenės. Tokioje aplinkoje, kur nebuvo sportininkų, pasakiau: „Mano meras Recepas Tayyipas Erdoganas yra džentelmenas, tada visi laikraščiai pateko į antraštes. Prezidentas teiks tokias paslaugas kaip šios šalies ministras pirmininkas. Tai plos draugams, stovintiems priešui. Ministras Pirmininkas pasitraukti, jūs būsite engiamų balsas kaip islamo pasaulio lyderis Turkijoje, nes islamo lyderis bus islamo tarnas, mes esame jūsų pusėje . “ Nuo to laiko su džentelmenu nebuvau susitikęs, neturiu reikalų su politika. “ sakė.

Betpas Kayıt

“PAŠALINKITE IŠ ATAM TOMBO, KISS ERDOĞANAS SAVO HORIZONOJE”

Išreikšdamas, kad prezidentas Erdoğanas yra labai suinteresuotas ne tik Rize, bet ir visos šalies sportu, Bülentas Uygunas sakė: „Jei šiandien didysis lyderis Mustafa Kemalas Atatürkas atsikels iš kapo, mes tai padarysime, nes kai apžvelgsime visus projektus, kuriuos jis svajoja ir planuoja mano šaliai, jie visus mato ir vertina. Jie sako, kad nužudyk narsųjį, suteiks teisę. Ponas, šalies mylėtojas, islamo tarnas … Jis taip pat domisi „Rizespor“. Dėkoju, kad sveikinu jį: „Sveiki atvykę į„ Rizespor “, aš tikiu, kad jūs nešite„ Rizespor “su vaikais į vietą, kurios ji nusipelno.“ Pone Prezidente rūpi ne tik Rize, bet ir mūsų visa šalis. “.

2 Comments on BETİVO83 TEK MAÇA KUPON

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: