BETİVO83 KAÇAK SİTELER

Betpas Giriş

Mustafa Mohamed, të cilin Galatasaray i shtoi stafit të tij si hua për 2 milion dollarë gjatë pjesës së parë, ishte në gjendje të tregonte klasën e tij në një kohë të shkurtër argëtuese.

Drejtimi, i përgatitur për të marrë dëshminë e sulmuesit egjiptian i cili shënoi 6 gola në 8 ndeshje me fanellën e verdhë dhe të kuqe, vendosi të rrisë pagën e lojtarit.

Betpas Kayıt

DO T BE RRITEN N TO 1.5 MILION EURO
Në fund të sezonit, Cimbom, i cili do të marrë aktin e Mohamed duke paguar 4 milion dollarë Zamalek, po konsideron rritjen e tarifës vjetore të futbollistit 23-vjeçar, i cili fiton 725 mijë dollarë në vit, në 1.5 milion euro.

V TNI 20 MILION EURO

Menaxhmenti po llogarit gjithashtu për të shitur Mohamed, i cili tashmë ka tërhequr vëmendjen e ekipeve të Premier League, me një çmim të lartë në vitet e ardhshme.

Tarifa e transferimit e konsideruar nga drejtuesit e Galatasaray është 20 milion Euro.

2 Comments on BETİVO83 KAÇAK SİTELER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: