BETİVO83 ERSUN YANAL’IN HEDİYESİ: ALTAY BAYINDIR

Betpas Giriş

Betivo83.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Fenerbahçe, Beşiktaş derbisinden 1-1 beraberlikle ayrılıp şampiyonluk şansını sürdürürken, bunda kaleci Altay Bayındır’ın büyük payı vardı. İkinci kez A Milli Takım’a seçilen 22 yaşındaki eldivenin sarı-lacivertli takıma kazandırılmasında ise geçen sezon teknik direktörlük görevinden istifa eden Ersun Yanal’ın etkisi oldukça fazlaydı.

Betpas Kayıt

YÖNETİCİLER YABANCI İSTİYORDU

Yanal, yöneticiler yabancı kaleci isterken ısrarla Ankaragücü’nden Altay’ın alınmasını talep etti. Bu ısrarı sonrası Ali Koç, Başkent kulübü ile yaptığı pazarlıkların ardından oyuncunun transferini tamamladı. Yanal’ın bu tutumuyla, belki de Fenerbahçe tarihine geçecek bir kaleciyi sarı-lacivertlilerin kadrosuna katmış oldu.

KRAFT’LA YAN TOP SORUNUNU ÇÖZDÜ

Yanal, kalede hata yapmasına rağmen düzenli olarak 11’de görevlendirerek, Altay’ın gelişimine de katkı sağladı. Bu sezon teknik kadroya kaleci antrenörü Michael Kraft’ın katılması, Altay için ikinci önemli nokta oldu. Çok zayıf olduğu yan top konusunda Kraft’ın özel çalışmalarıyla gelişen 22 yaşındaki eldiven, A Milli Takım’a kadar yükseldi.

1 Comment on BETİVO83 ERSUN YANAL’IN HEDİYESİ: ALTAY BAYINDIR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: