BETİVO83 BAHİS OYNAYARAK KAZANABİLİRSİN

Betpas Giriş

Lillē viena no Francijas Ligue 1 komandām treneris Kristofs Galtiers un aizsargs Hosē Fonte sniedza paziņojumus mūsu nacionālajam futbolistam Burakam Jilmazam.

“BURAKA PRIEKŠROCĪBAS ATGRIEŠANA”

Izteicot, ka Burakam Ylmazam ir lielas priekšrocības komandai, Fonte teica: “Buraka Jilmaza atgriešanās mums ir liela priekšrocība. Sezonas pēdējās 9 spēlēs viņš atgriežas komandā svarīgākajā brīdis. “Mēs pazīstam Buraku, zinām, ko viņš var darīt. Viņam vienkārši jāpanāk spēles nosacījums. Viņš nospēlēja labas 45 minūtes pret PSG.” sacīja.

“VIŅA ATGRIEŠANĀS IR VĒRTĪGA LIETA SEZONAS BEIGĀS”

Betpas Kayıt

Treneris Kristofs Galtiers, kurš skar vārtsarga kaislīgo futbolu, sacīja: “Buraks Jilmazs, kurš līgas 19 spēlēs ir nospēlējis 9 vārtus – 4 rezultatīvas piespēles, joprojām spēlē ar lielu vēlmi, kaut arī viņam ir 35 gadi. vecs. Viņš ļoti labi sadzīvo ar Jusufu Jasiči. piedāvā vairāk iespēju mūsu uzbrukuma plānos. Viņa atgriešanās ir vērtīga lieta sezonas beigās. “

Buraks Yilmazs šajā sezonā ar Lille spēlēja 24 oficiālas spēles, gūstot 11 vārtus un 4 rezultatīvas piespēles.

Betivo83 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: