BETBABA332 CANLI MASA OYUNLARI

Betpas Giriş

Sevilla u ndesh me Valladolid në udhëtim në javën e 28-të të La Ligas.

Në ndeshjen që përfundoi 1-1, goli i parë erdhi nga Fabian Orellana në minutën e 44-të.

Duke kaluar në avantazh me një gol nga penalltia, Valladolid nuk mund ta parandalonte portierin e Sevillas ndërsa po përgatitej të festonte fitoren.

N 90 90 + 4

Portieri Bounou, i cili u ngjit në skenë vetëm disa sekonda para fundit të ndeshjes, shënoi golin e barazimit në 90 + 4.

Betpas Kayıt

Portieri 29-vjeçar, i cili ishte i kënaqur pas golit, mori një karton të verdhë nga gjyqtari i ndeshjes Estrada Fernandez për heqjen e bluzës së tij.

Valladolid mbeti në vendin e 16-të me një fitore që e humbi në minutën e fundit, duke rritur rezultatin e tij në 27. Sevilla u rendit e 4-ta me 55 pikë.

Betbaba332 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.